“Алєнь і пекельні дівчата” забрали з “Холмс-шоу” “Коня в пальто”


“Холмс – шоу” – інтелектуально-розважальна гра, яка бере свій початок у 1996 році. Створена була за ініціативи працівників Центру сім’ї та молоді у Мені. Команди, які брали участь складалися з працюючої молоді, здебільшого представляли певну організацію чи заклад, та були і “спонтанні” команди, які формувалися вже під час гри. “Холмс-шоу” проводилося 1-2 рази на рік та мало шалену популярність. Учасники мали можливість відпочити у великій компанії, проявити свої інтелектуальні та творчі здібності. У 2004 році діяльність Центру стала змінювати напрямок своєї роботи і “Холмс-шоу” припинило свою діяльність (детальніше – goo.gl/vAYgPq).

Не прошло й 14 років, як команда ентузіастів вирішила відновити гру у нашому місті. На чолі з Вікторією Неруш, яка неодноразово була ведучою та організатором ігор, за підтримки інтернет-видання “Менщина” 30 листопада у Мені стартував новий етап “Холмс-шоу”, з неоднозначною назвою “Зима близько…”.

Участь приняли 4 команди: “Сніжинки” – працівники фіскальної служби, “Бібліодесант” – команда районної бібліотеки, “Алєнь та пекельні дівчата” – танцювальний колектив “Самарканд” і навіть наші сусіди з Корюківки “Акредитовані корюківські детективи” (більше фото – goo.gl/EgeRYT).

Учасники показали свої здібності у сфері логіки, знання менської мови, розгадали зашифровані пісні та ще й виконали їх командою, відчули себе героями відомих фільмів, копіюючи танці головних героїв, пограли в пантоміму та просто весело провели свій п’ятничний вечір!

Переможцями гри “Зима близько…” стала креативна та творча команда “Алєнь і пекельні дівчата”, які стали володарями перехідного кубку – “Кінь в пальто”, створеного майстром гончарної справи Олегом Луцуком.

Організатори планують зробити “Холмс-шоу” регулярним і проводити кожного сезону. Тож наступна гра вже близько. Участь можуть брати всі бажаючі, які досягли 18 років. Реєстрація на гру безкоштовна. Все, що вам треба – це команда та жага до перемоги! Читайте “Менщину” та приєднуйтеся до наступних ігор “Холмс-шоу”!


0 Comments