Хуліганів, які пошкодили альтанку й тренажери на міському пляжі, притягнули до відповідальності


Нагадаємо, що 24 травня, міський голова Геннадій Примаков на своїй фейсбук-сторінці опублікував відео, на якому видно, як дівчина підліток рубає сокирою альтанку на менському міському пляжі. Також на відео було чути голоси інших підлітків: “Сьогодні ввечері отримав це відео і фото. Навіть не знаю як коментувати, це учні нашої школи, які знищують майно громади. Вимагаю від начальника поліції дати належну оцінку діям всіх учасників цього відео” (джерело https://goo.gl/QypnpT ).

Також, 28 травня, він опублікував фотографії й інформацію про інший випадок вандалізму на міському пляжі: “Ранок, їду на пляж займатися зарядкою. Зустрічаюся зі знайомим чоловіком, який їде з пляжу разом з онуком і каже: “Будьте там обережні, хтось пошкодив тренажери та дитячу гойдалку, повикручували гайки та болти” (джерело https://goo.gl/BMepDV ).

Учора, 10 липня, Менський відділ поліції опублікував результатами перевірки даних фактів: “02.06.2018 року до чергової частини Менського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що на Менському міському пляжі виявлено пошкодження однієї альтанки, тренажерів та дитячої гойдалки. В ході проведеної перевірки поліцейськими відділу поліції було встановлено, що вказані хуліганські дії вчинив неповнолітній житель м. Мена та малолітня жителька м. Мена. Правопорушника притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 173 Кодексу України “Про адміністративні правопорушення” (дрібне хуліганство), а матір другої порушниці притягнуто до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьками батьківських обов’язків (ч.3 ст.184 Кодексу України “Про адміністративні правопорушення”)” (джерело https://goo.gl/tz5G6T ).

Яке саме покарання понесли відповідальні поліція не повідомляє, але стаття 173 Кодексу України “Про адміністративні правопорушення” передбачає накладення штрафу від 51 до 119 гривень або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб. Частина 3 статті 184 Кодексу передбачає накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, від 51 до 85 гривень.


0 Comments