Менян запрошують на засідання міськради, на якому вирішуватимуть питання підвищення тарифів на воду


Завтра, 12 липня, о 17.00 годині в малому залі міського Будинку культури відбудеться засідання виконавчого комітету міськради. Одним з питань, що розглядатиметься, буде питання про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення ТОВ “Менський комунальник”. За інформацією ради, “МК” пропонує встановити слідуючі тарифи: водопостачання – 18,32 грн. за 1 куб. м., водовідведення – 36,16 грн. за 1 куб. м., разом – 54,48 грн за 1 куб м.. Запрошуються всі бажаючі жителі міста.

Нагадаємо, що 6 червня, на засіданні сесії міськради депутати вирішили віддати водогін та каналізацію в оренду “Менському комунальнику” ще на рік – до 1 червня 2019 року, зобов’язати міськраду оголосити конкурс на визначення надавача послуг з централізованого водопостачання і водовідведення у Мені до 1 січня 2019 року. Також рішення містило норму про необхідність проведення незалежного аудиту тарифів. А от питання з підвищенням тарифів залишилося відкритим. Своїм рішенням депутати рекомендували “Менському комунальнику” не підвищувати тарифів, точніше, підвищувати лише в рамках коригування (підвищувати в разі зростання зарплат, але не підвищувати вразі зростання цін на енергоносії). Але яка “сила” в цієї рекомендації залишилось не зрозумілим (детальніше https://goo.gl/Z5PkuC ). З рішенням можна ознайомитися за посиланням https://goo.gl/HYViHw .

На даний час “Менський комунальник” надає послуги по таким тарифам:
– водопостачання – 11,64 грн за 1 куб. м.;
– водовідведення – 28,76 грн за 1 куб. м.;
– разом – 40,40 грн за 1 куб. м..

Два місяці тому “Менський комунальник” пропонував підвищити тарифи до 65,68 гривень: на водопостачання – 20,92 грн за куб. м., на водовідведення – 44,76 грн за куб. м. (детальніше https://goo.gl/sgg2aw). Міськрада їх не затвердила.

Хто на Чернігівщині зараз платить за воду більше від менян можна дізнатися за посиланням https://www.mena.org.ua/blog/hto-na-chernihivschyni-platyt-za-vodu-bilshe-vid-menyan/


0 Comments