У Корюківці та Сосниці визначилися з проектами, які будуть профінансовані в рамках “Громадського бюджету”


Нещодавно “Менщина” писала про впровадження “Громадських бюджетів” у Корюківській та Сосницькій ОТГ, і що в Мені запровадження цієї ініціативи постійно відкладається (детальніше https://goo.gl/WJpNgf ).

За інформацією Корюківської міськради, 20 червня завершилося голосування жителів громади за проекти, які претендували на реалізацію шляхом громадського бюджетування. У конкурсі брало участь 12 проектів, які передбачали облаштування місць дозвілля, встановлення спортивних об’єктів, благоустрій території та інше. Переможцями стали 2 проекти, обидва подані жителями села Наумівка: “Парк “Мрія”” та “Наумівка спортивна” (джерело https://goo.gl/ZWHmVn ).

За інформацією корюківської газети “Маяк”, міськрада виділила на реалізацію проектів-переможців 250 тисяч гривень (джерело https://goo.gl/xywj8r ). Вони будуть реалізовані протягом року. Восени в Корюківці планують оголосити конкурс на відбір проектів Бюджету участі 2019.

За інформацією Сосницької селищної ради, голосування за проекти Громадського бюджету в їх громаді завершилося ще 1 червня. Було обрано 8 проектів з 20 поданих. Сосниця пішла шляхом визначення переможців окремо по кожній сільській громаді. За результатами голосування перемогли наступні проекти:

– смт Сосниця (з Малим Устям та Ганнівкою): “Очищення річки Убідь від водоростей та мулу в межах Сосниці шляхом її зариблення” та “Обладнання дитячого майданчику у В’юниському парку. Творчий простір для розвитку дітей молодшого віку з батьками”.
– с. Киріївка: “Облаштування кринички для громадського користування по вул. Яблуневій у с. Киріївка”.
– с. Волинка: “Заміна електричної проводки в приміщенні “Центру культури та дозвілля” в с. Волинка”.
– с. Матвіївка: “Впорядкування вул. Савченка в с. Матвіївка”.
– с. Пекарів: “Заміна дерев’яної огорожі в с. Кнути”.
– с. Чорнотичі: “Парк відпочинку та спортивного дозвілля с. Чорнотичі”.
– с. Загребелля: “Покращення умов безпеки у приміщенні Загребельського сільського клубу шляхом встановлення решіток та заміни дверей” (джерело https://goo.gl/nKj2ZT ).

Загальна сума “Громадського бюджету” Сосницької ОТГ – 150 тисяч гривень.


0 Comments