З тими, хто утримує “руїни”, були проведені профілактичні бесіди


Нещодавно “Менщина” направила до міськради запит з проханням надати інформацію, чи є на території Менської громади недобудовані або частково зруйновані будівлі, які порушують правила благоустрою та несуть загрозу для людей.

У відповідь міськрада повідомила, що з їхнього боку був направлений запит до начальника Менського відділу поліції Кагадія С. М. з проханням здійснити перевірку щодо дотримання суб’єктами господарювання правил благоустрою, які забезпечують належне утримання будівлі (детальніше https://goo.gl/tijA3M ).

Вже на наш запит Менський відділ поліції відповів, що “з метою дотримання суб’єктами господарювання, які забезпечують належне утримання будівель та прибирання навколишньої території згідно наданого списку, були проведені профілактичні бесіди, щодо дотримання правил благоустрою в населених пунктах Менського району.

Також було складено протокол про адміністративне правопорушення за неналежне утримання будівлі магазину в центрі смт. Макошине”.

Нагадаємо, що 6 липня у Ніжині за невстановлених обставинах у двоповерховій недобудованій будівлі сталося обрушення плити перекриття, внаслідок чого загинули троє дітей. Правоохоронці припускають, що діти там гралися і на них обвалилася плита перекриття (джерело https://goo.gl/u71xGx ).


0 Comments